Plakaty z napisami

Plakaty od wielu lat zdobią nasze ściany w domu. Współczesne technologie umożliwiają nam wydrukowanie dowolnego wzoru, a także prywatnego zdjęcia, dzięki czemu możemy każdego dnia przywoływać piękne wspomnienia, a także oryginalnie udekorować pomieszczenie. Ostatnio jednak bardzo popularne stały się plakaty z napisami.

Plakaty z napisami – co to takiego?

Plakaty z napisami, czyli inaczej plakaty typograficzne prezentują zabawne sentencje, jak i różnego rodzaju hasła motywacyjne, które zawierają w sobie wiele życiowej prawdy, skłaniają do refleksji i motywują nas każdego dnia do działania. Popularne są również „domowe regulaminy”, których przestrzegać mają mieszkańcy danego domu. To zupełnie innowacyjny sposób nie tylko na zmianę naszego otoczenia, ale również nas samych.

Plakaty z napisami są niezwykle uniwersalne i pasują do każdego wnętrza – zarówno do klasycznych stylizacji, jak i modernistycznych. Najczęściej wieszamy je w miejscach, które są dobrze widoczne i do których może sięgnąć każdy mieszkaniec, czyli kuchnia, przedpokój lub główne miejsce w salonie. Doskonale spełniają swoje role również w restauracjach, klubach czy wnętrzach biurowych.

Taki plakat to również doskonały pomysł na prezent dla bliskiej nam osoby – możemy podarować jej nie tylko ozdobę na ścianę, ale przede wszystkim mądre i ważne słowa, które dodadzą otuchy lub zabawne sentencje, które każdego ranka poprawią humor.

Wysoka jakość i nowoczesny design

Plakaty z napisami drukowane są na wysokiej jakości papierze, dzięki czemu charakteryzują się wyraźnymi kolorami i ostrymi konturami. Możemy wybierać spośród setek gotowych wzorów, lub też samodzielnie stworzyć oryginalny plakat motywacyjny. Dodatkowo możemy wybrać oryginalne obramowanie, które uatrakcyjni nasz plakat.

Doskonale nadają się do każdego pomieszczenia w naszym domu, otrzymujemy je od razu gotowe do powieszenia. Drukowane są zazwyczaj na papierze o wysokiej gramaturze, dzięki czemu plakaty z napisami są trwałe, łatwo można je zwinąć i są odporne na zagniecenia. Plakaty znajdują się na specjalnej płycie, która dodatkowo chroni je przed uszkodzeniami.