Kalendarz jednodzielny czy trójdzielny?

Kalendarze to niezaprzeczalnie najpopularniejsza forma reklamy używana przez wiele firm. Druk kalendarzy reklamowych ma wiele zalet. Obecnie wykorzystywane są przede wszystkim jaki upominki dla klientów oraz kontrahentów. Pięknie zaprojektowane staną się częścią biura lub przestrzeni domowej, przypominając o naszych usługach lub produktach każdego dnia.

Druk kalendarzy reklamowych – zalety

  •         Możliwość personalizacji – druk kalendarzy pozwala na realizację najbardziej kreatywnych pomysłów. Dzięki temu nasze kalendarze mogą wyróżniać się na tle konkurencji i doskonale prezentować ofertę firmy
  •         Uniwersalność – doskonale sprawdzą się jako upominek dla klientów, kontrahentów oraz pracowników firmy. Dodatkowo mogą być świetną formą reklamy niezależnie od branży w jakiej działa dana firma
  •         Funkcjonalność – to ich główna zaleta. Kalendarze ułatwią planowanie działań zarówno zawodowych, jak i prywatnych
  •         Łatwość przekazywania – kalendarze reklamowe są niezobowiązującą formą prezentu. Można je dodawać do zakupów, pakietów reklamowych lub wysyłać jako upominek na Święta Bożego Narodzenia.

Form kalendarzy reklamowych jest wiele. Jednak dwa rodzaje zdecydowanie wykorzystywane są częściej od reszty. Mowa o kalendarzach jednodzielnych i trójdzielnych. Dzięki swojej uniwersalności doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu.

Kalendarze jednodzielne

Ich główną zaletą jest niewielki rozmiar. Kalendarze jednodzielne posiadają kartę z jednym miesiącem oraz sporą ilość miejsca do zadrukowania. Umieszczając na nich ciekawą grafikę, zdjęcie oraz treści możemy stworzyć produkt, który idealnie połączy funkcjonalność z efektownym wyglądem.

Kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne posiadają widoczne trzy karty z miesiącami oraz, tak jak kalendarze jednodzielne, posiadają dodatkową przestrzeń do umieszczenia naszego projektu. Możemy na nich umieścić zarówno reklamę firmy, danego produkty czy usługi, jak i ciekawą grafikę lub zdjęcie, które przyciągnie wzrok.

Jak widać każdy rodzaj kalendarzy reklamowych ma swoje zalety. Ważne, aby wybór uzależnić od odbiorców oraz celu jaki chcemy osiągnąć. Dzięki swojej funkcjonalności zarówno kalendarze jednodzielne jak i trójdzielne na pewno zostaną docenione i wykorzystane przez odbiorcę. Obecnie druk kalendarzy wykonywany jest na najwyższym poziomie dzięki czemu stają się one również doskonałą formą dekoracji pomieszczeń.